שלבי ההוצאה

הספר הזה שאנו מחזיקים בידנו טומן בחובו שעות של השקעה מניבה ועבודה מאומצת. העבודה נעשית בכמה מישורים שונים, כמעט ולא ניתן לדלג על שום שלב. אנו ב"צוף" מלווים אתכם שלב אחרי שלב לשביעות רצונכם המלא.

הקלדה

כתב היד שהביא המחבר כתוב לרוב בכתב יד כמעט בלתי קריא על גיליונות נייר מקומטים ומלאים במחיקות רבות מספור. לצוף צוות קלדניות אשר מתמחות בפיענוח כל סוגי כתיבת היד בזריזות ובמיומנות. וכן, כאשר מגיע אברך עם קלטות של רבו, הקלטות עוברות שיכתוב - כתיבה מחדש. ל״צוף״ ישנם קלדניות מיוחדות אשר מסוגלות להקליד במהירות הקול- בד בבד עם שמיעת הקלטות הן מקלידות את מלל השיעורים. למותר לציין כי כאשר הטקסט זקוק לניקוד, ״לצוף״ מבחר מנקדות שעושות את עבודתן במומחיות במהירות וביעילות.

עריכה

כדי להוציא ספר איכותי על הספר להיות ערוך היטב מבחינה לשונית ומבחינת תוכן. מחבר הספר יכול להיות תלמיד חכם מובהק, אבל את רעיונותיו העמוקים קצת קשה לו לבטא בכתב או שמבטא בכתב אבל ברמה גבוהה מאד שהקורא אשר לא מכיר את המחבר מתקשה לרדת לסוף דעתו. ל"צוף" צוות עורכים תורניים, תלמידי חכמים, שלומדים לעומק את הסוגיות כדי להנגיש לכל קורא את רזי הסוגייה. המחבר מקבל מספר דוגמאות עריכה כדי להתרשם מהעבודה ובוחר את סוג העריכה הנכון בענייו.

הגהה

כדי להדפיס ספר איכותי על הטקסט לעבור הגהה. עורך הספר יקפיד על טקסט נקי משגיאות לשון ותחביר. בד בבד הוא יתקן שגיאות כתיב וטעיות הקלדה. העורך יבדוק שטקסט כתוב בלשון רהוטה ויהיה נכון מבחינת סימני הפיסוק. במקרי הצורך גם ניקוד. ל"צוף" עורכי לשון אשר מתמחים במציאת השגיאות ובכך משדרגים את הטקסט בכמה רמות.

עימוד

ל״צוף״ מבחר מעמדים העמלים על יצירת העימוד המושלם והמתאים ביותר לחומר הכתוב אשר תפקידם לעבד את קובצי המחשב המוקלדים והערוכים ולהתאימם לגודל הספר המבוקש. העימוד הוא עולם בפני עצמו. הוא יכול להיות מעוטר או פשוט. הוא יכול להכיל טקסט אחד או כמה סוגי טקסטים בעמוד. הוא יכול לכלול הערות שוליים או הערות צד, הכל כפי בקשת המחבר.

הדפסה

הדפסת הספר הוא עולם ומלאו. הוא מתחיל בבחירת סוג נייר שעל גביו יהיה מודפס הספר, ממשיך בעיצוב הכריכה והשערים, בצבע הכריכה ובצורת ההטבעה. שהכל מוכן המחבר מקבל 'העתק שמש' שהוא מעין עותק ראשון של הספר שמשקף את הסדר והצורה בה ייראה הספר- הזדמנות אחרונה לשינויים. רק בשלב הזה הבית דפוס נכנס לפעולה והספרים מודפסים על גבי גיליונות נייר. לאחר ההדפסה מקבצים את גיליונות הדפוס, מקפלים אותם לצורת ספר תופרים וכרוכים את הספר. סוף סוף אפשר לברך על המוגמר.

הפצה

בשעה טובה, לאחר שהספר מתוקן ומושלם ובידך. "לצוף" שירותי הפצה שמטרתם לעזור בהכנסת הספר לחנויות ולמצוא את קהילת הקוראים המחכים לספר שלכם. בנוסף להפצה ב"צוף" תקבלו פירסום בעיתונות המובילה.
*השירות ניתן כחלק נפרד מהוצאת הספר ואינו כלול במחיר.
*ב"צוף" מחויבים אך ורק לספרים שהודפסו על ידם.

משאית

פרסום ויח"צ

ישנם כיום אינספור ערוצי פרסום אפשריים בפרינט ובדיגיטל. בצוף נדאג לכם לפרסום הספר וכן כתבות במדור יחסי ציבור בעיתונות המובילה: יתד נאמן, עיתון המודיע, עיתון משפחה, במה, עיתון המבשר וכן בעלוני בעלוני השבת. (הפרסום כרוך בתשלום נפרד) בנוסף, עיצוב והדבקת מודעות פרסום ללוחות מודעות, פלאיירים ועוד..