אודות המכון

בחורף תשע"א הקים הרב נתן פלדמן את הוצאת הספרים "צוף". החיוך החם, הלב הרחב וסייעתא דשמייא גדולה קנו לו שם טוב. כיום "צוף הוצאה לאור" היא שם נרדף להצלחה, לאמינות, לשירות ולאיכות.

בברכתם
של גדולים

הרב פלדמן נכדו של גדול ראש הישבות בדורינו, הגאון הגדול רבי אהרן פלדמן שליט"א ראש ישיבת "נר ישראל" בוטלימור, ונכדו של הגאון הגדול רבי אפרים זורייבין זצ"ל ראש ישיבת "כנסת בית אהרון" בארצות הברית בעיר ליקווד. הרב פלדמן גדל בחצרות גדולי ומאורי הדור וכיום הוא מקושר בחצרות מנהיגי הדור שליט"א נוטל מהם עצה ותושייה על הנעשה בהוצאת הספרים "צוף" בכל דבר ודבר.

נוסף לכך ובמידת הצורך עוזר ומסייע למחברי הספרים לקבל את הסכמתם של גדולי ומאורי הדור שליט"א.

נגן וידאו

תורה מפוארת
בכלי מפואר

את ספרי "צוף הוצאה לאור" אפשר לזהות בקלות, עוד ממרחק גדול מארון הספרים. הדיוק, העיצוב המוקפד ,הכריכה ואיכות ההדפסה- הם שכבשו את עולם התורה בסערה. כאשר אתה מוציא ספר ב"צוף" את יודע בוודאות שכל צוות המשרד לא ינוח ולא ישקוט עד שתקבל ספר מוגמר בכלי נאה ומהודר.

שלב
אחרי שלב

בצוף הוצאה לאור מלווים אתכם מא' ועד ת' בהוצאת הספר שלכם, לכל עניין אנא השאירו פרטיכם ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם.

טעימה
מן השטח

משרדי "צוף הוצאה לאור" שוקקים תמיד. בבוקר כשצוות הגרפיקאיות והפקידות במשרד, ובערבים כשמגיעים העורכים והמגיהים ועושים את עבודתם.

דלתו של הרב נתן פלדמן פתוחה תמיד, הוא מתמרן בקלילות בין ספקים למחברי הספרים, בין עובדי בתי דפוס לאברכים המגיעים לבקשת עצות ולקבל תובנות. ככה זה ב"צוף" הדלת פתוחה לרווחת כולם.

כתבו
עלינו